Hakkımızda

Araçlarınıza kaliteli yenilikler getirerek konforlu aracınızda keyifli sürüş desteği veren İstanbul Vakum Kaplama birmilyonnokta.com sitesi üyelerinden sadece birisidir. Otomobiller hayatımızı kolaylaştıran araçlardan birisidir. Ulaşımdan ticarete kadar farklı alanlarda kullanılan bu araçlar kullanımdan ve zamandan kaynaklı hasar alabiliyor. Böyle durumlarda karşılaştığınız zaman aracınızı bakım ve tamir işlemine alarak eski yeni görüntüsüne kavuşturabilirsiniz. Böyle hizmetleri profesyonel çalışan firmalardan almak hem sizin için hem de araçlarınız için daha sağlıklı bir tercih olacaktır.

İstanbul otomotiv alanında profesyonel hizmetlerimizle sayısız araçlara destek vererek sağlıklı bir görüntü sağlıyoruz. Farklı marka ve modellerdeki araçlarınıza istediğiniz hizmeti veriyoruz. Son teknoloji makine ve ürünlerle hizmetlerimizin uzun süre kullanacağınızın garantisini veriyoruz. Kaplama ve diğer işlemlerimizi kısa sürede bitirerek sizleri mağdur etmemeye çalışıyoruz. Fiyatlarımızı uygun seviyelerde belirlemeye çalışarak herkese hizmet vermek istiyoruz. Çalışanlarımız sizlere içtenlikle yardımcı olarak tüm sorularınıza açıklayıcı cevaplar vererek kafanızdaki soru işaretlerini gidereceklerdir.

Torpido kaplama, kapı döşeme, konsol döşeme, ABS plastik ve daha fazla araç hizmetlerimizle yeni bir görüntü elde edeceksiniz. Tüm araçlarınızın torpido dahil tüm aksamlarını son teknoloji vakum kaplama ile yeniliyoruz. Dayanıklı malzeme kullanarak sizleri tekrar masrafa sokmuyoruz. Sizlere güvenilir hizmet garantisi veriyoruz. İş yerimize uğramadan karar vermeyiniz. Araç iç dizayn döşeme alanında verdiğimiz kaliteli hizmetimizle herkesin tek tercih ettiği yer olarak hizmetlerimizi genişletmeye devam edeceğiz.

 

Öne Çıkarılanlar

Vakum Kaplama

Sanayi dünyasının göz alıcı dönüşümü, vakum kaplama teknolojisinin ile

Torpido Kaplama

Torpido Kaplama, otomobilin iç kısmında bir dönüşüm yaratan özel bir sana

Deri Kaplama

Deri Kaplama, modern tasarımın zarafetini ve geleneksel zanaatkarlığın sıcaklığını bir araya getiren

Yorumlar